wtorek, 28 grudnia 2010

Coś z Nowego Yorku - bijoux z Gossip Girl

JAK PROSTO DODAĆ KLASY ZWYKŁEJ STYLIZACJI

Większość dziewczyn pewnie zna serial Gossip Girl, opowiadająca historię bogatych nastolatków z Nowego Yorku. Dzisiaj prezentuję jedną z kreacji Sereny Van Der Woodsen, a której główną rolę gra naszyjnik, prawdopodobnie  z agatów, turkusów. Trudno stwierdzić, za małe zbliżenie. Piękny, pokaźny wisior. Na pewno ciężki i niewygodny, ale czego się nie robi, żeby być piękną... Od razu się w nim zakochałam. Niestety pochodzenie jest mi nieznane...
Nie znoszę plastikowej biżuterii! Tania - jest i  plus, ale zwykle tandetna... Srebro obowiązkowo! Kamienie naturalne, szkło, ceramika, wszystko byle nie plastik i stal chirurgiczna. 
Dobrze dobrany strój, ale również dopełnienie, czyli biżuteria. Jeżeli dodatki są porządne, dodają całości klasy, ogólne, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To właśnie biżuteria rzuca się nam w oczy na pierwszy plan. Nawet jeżeli wszystkie ciuchy są z siecówki, zwykły t-shirt jak tutaj, jeansy ale piękny wisior i już wyglądasz jak z górnego Manhattanu ;) Glamour i posh!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz