ASTORGA JEWELS

Miło mi Was poinformować - Zostałam przedstawicielem marki Astorga Jewels na rynku polskim! 

Astorga to biżuteria ze smakiem! Zawsze elegancka i ponadczasowa. Przez lata wypracowany styl artysty z pewnością przypadnie do wielu gust, jest to połączenie nowoczesności i elegancji. Biżuteria dla każdej kobiety, niezależnie od wieku.

kilka słów o marce:

Astorga to nazwisko rodzinne pochodzące z północnej Portugalii, które twórca od końca lat 80-tych kojarzy z wizerunkiem marki i z artystyczną duszą produktów.

Stworzone w koncepcie nowoczesnej estetyki produkty wpisują się do ponadczasowej linii biżuterii naszych projektów tworzonych i odtwarzanych na zasadach twórczego, innowacyjnego i zmiennego projektowania.

Spełniając wymagania klientów z zaangażowaniem i profesjonalizmem chcemy kontynuować nasz projekt, zarówno poprzez prezentację naszych pomysłów, jak również projektów naszych klientów.

Z uśmiechem ...

english:

Astorga, a family surname from the North of Portugal was always the wish of the creator´s project to associate it to the trendy image of an artistic product.
Created inside a contemporary esthetic concept, the samples intend to cover a timeless line, through the creations and transformations of principles of original , innovator and flexible designs.
Therefore, it is with a demanding spirit, hard work and professionalism that we want to continue our project, not only through the presentation of our own ideas but also developing and performing all our customers´ wishes.
 With a smile…

Biżuteria jest wykonan ze srebra pr. 925, często oksydowanego oraz ze złota 9 karatowego, z czego elementy złote są wtapiane a nie pozłacane! Co daje nam trwałość piękna biżuterii na długie lata.

Jewelry is made ​​of  925  silver, usually oxidized, and 9 carat gold, golden parts are gold plated not feather! What gives us the stability of beautiful jewelry for many years.

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI WSPÓŁPRACĄ, PROSZĘ O KONTAKT POD ir.astorgajewels@gmail.com

IF YOU ARE INTRESTED IN ASTORGA JEWELLRY CONTACT ME VIA EMAIL ir.astorgajewels@gmail.com